Mužstvo A drželo s favoritem krok, padli tři minuty před koncem
TJ Luková - FK Kerhartice 0:1 (0:0)
150 diváků, Rozhodčí: Hejl Jan.
Střelci: 87. Štusák Denis
Sestavy:
Kerhartice
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Poláček Jakub | |||
3 | N | Hanus Matěj [K] | |||
4 | N | Martinec Dominik | |||
6 | N | Staněk Pavel | 85 | ||
8 | N | Faltys Jiří | |||
9 | N | Štusák Denis | |||
11 | N | Kopeček Roman | |||
13 | N | Pávek Ondřej | |||
5 | N | Kalousek Jan | |||
10 | N | Teplý Tomáš | 66 | ||
7 | N | Kukla Michal | 76 | ||
Náhradníci | |||||
12 | N | Pirkl Martin | 66 | ||
15 | N | Matoušek Kryštof | 76 | ||
14 | N | Brodský Martin | 85 | ||
16 | N | Kroulík Luis | |||
2 | N | Třešňák Dominik | |||
17 | N | Kopeček Roman |
Luková
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
22 | B | Motyčka Tomáš | |||
2 | N | Soudek Tomáš | 12 | ||
4 | N | Loskot Zdeněk | 36 | ||
14 | N | Suchomel Josef | |||
13 | N | Dušek Bohuslav | |||
16 | N | Volos Sergej | |||
3 | N | Ptáček Richard | |||
7 | N | Motyčka Luboš | 64 | ||
11 | N | Řehoř Pavel | 73 | ||
12 | N | Burian Zdenek | 76 | ||
9 | N | Kyral Jiří [K] | |||
Náhradníci | |||||
15 | N | Černohorský Jakub | 76 | ||
8 | N | Šebrle Martin | 58 | 36 | |
6 | N | Krejsar Josef | 64 | ||
5 | N | Štochl Pavel | |||
10 | N | Zeinert Tomáš |
Další zápasy 3. kola:
TJ Sokol Tatenice B - 1. FC Žamberk B 6:1 (1:0)
TJ Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra 2008 B 0:10 (0:3)
FC Jiskra 2008 C - TJ Sokol Libchavy B 3:2 (0:0)
TJ Tatran Lichkov - TJ Sokol Helvíkovice 6:1 (1:0)
Sokol Boříkovice - TJ Sokol Těchonín 4:1 (3:1)
AFK Kunvald - Fotbal Žichlínek B 1:2 (0:2)
Tabulka:
# | Klub | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC Jiskra 2008 B | 3 | 3 | 0 | 0 | 24:4 | 9 | 0 | 0 |
2. | FK Kerhartice | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 0 | 0 |
3. | Fotbal Žichlínek B | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 | 0 | 0 |
4. | TJ Sokol Tatenice B | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:11 | 6 | 0 | 0 |
5. | FC Jiskra 2008 C | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 | 0 | 0 |
6. | TJ Sokol Libchavy B | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | 0 | 0 |
7. | Sokol Boříkovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 | 0 | 0 |
8. | TJ Tatran Lichkov | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:9 | 3 | 0 | 0 |
9. | 1. FC Žamberk B | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | 0 | 0 |
10. | TJ Luková | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | 0 | 0 |
11. | TJ Sokol Helvíkovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:11 | 3 | 0 | 0 |
12. | AFK Kunvald | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | 0 | 0 |
13. | TJ Sokol Dolní Třešňovec | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:15 | 3 | 0 | 0 |
14. | TJ Sokol Těchonín | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 | 0 | 0 |