Mužstvo A po velkém boji urvalo dva body
TJ Luková - AFK Kunvald 4:3 (1:1) Pen: 7:6
150 diváků, Rozhodčí: Šilar Pavel - Gajda František, Machka Jonáš. Delegát: Smejkal Zdeněk.
Střelci: 22. Motyčka Tomáš, 49. Štochl Pavel, 75. Kyral Jiří - 34. Derka David, 64. Vanický Pavel, 71. Janoušek Martin
Sestavy:
AFK Kunvald
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
44 | B | Kopecký Jakub | |||
13 | N | Derka David | |||
29 | N | Drhlík Michal | 80 | ||
77 | N | Janoušek Martin | |||
5 | N | Junk Karel | 73 | ||
7 | N | Kopecký Vojtěch | |||
55 | N | Lakomý Jan | 46 | ||
30 | N | Machovič Aleš [K] | |||
11 | N | Moudrý Roman | 70 | ||
10 | N | Vanický Pavel | |||
6 | N | Jiskra Jakub | 52 | ||
Náhradníci | |||||
14 | N | Šulc Michal | 80 | ||
15 | N | Bílek Václav | 46 | ||
17 | N | Křičenský Ladislav | 70 | ||
78 | N | Felcman Michal |
TJ Luková
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
22 | B | Krejsar Josef | |||
2 | N | Soudek Tomáš | |||
4 | N | Loskot Zdeněk | |||
14 | N | Dušek Bohuslav | |||
13 | N | Motyčka Tomáš | 57 | ||
3 | N | Ptáček Richard | |||
5 | N | Štochl Pavel | |||
7 | N | Motyčka Luboš | 80 | ||
9 | N | Kyral Jiří [K] | |||
6 | N | Řehoř Pavel | |||
15 | N | Švec Martin | |||
Náhradníci | |||||
24 | N | Zeinert Tomáš | |||
25 | N | Kamaryt Lukáš | 80 |
Další zápasy 6. kola:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Tatenice B 1:0 (1:0)
1. FC Žamberk B - TJ Sokol Helvíkovice 4:1 (0:1)
FK Kerhartice - FC Jiskra 2008 B 3:2 (2:1)
FC Jiskra 2008 C - Sokol Boříkovice 3:2 (1:0) Pen: 3:2
Fotbal Žichlínek B - TJ Tatran Lichkov 2:1 (2:1)
TJ Sokol Těchonín - TJ Sokol Dolní Třešňovec 2:3 (1:3)
Tabulka:
# | Klub | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Kerhartice | 6 | 5 | 0 | 1 | 18:5 | 15 | 0 | 0 |
2. | Fotbal Žichlínek B | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:9 | 15 | 0 | 0 |
3. | FC Jiskra 2008 B | 6 | 5 | 0 | 1 | 33:12 | 14 | 1 | 0 |
4. | FC Jiskra 2008 C | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:8 | 14 | 1 | 0 |
5. | TJ Sokol Tatenice B | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:13 | 12 | 0 | 0 |
6. | 1. FC Žamberk B | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:10 | 11 | 1 | 0 |
7. | AFK Kunvald | 6 | 3 | 0 | 3 | 16:16 | 10 | 0 | 1 |
8. | TJ Sokol Libchavy B | 6 | 3 | 0 | 3 | 13:14 | 9 | 0 | 0 |
9. | Sokol Boříkovice | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:11 | 7 | 0 | 1 |
10. | TJ Sokol Dolní Třešňovec | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:24 | 6 | 0 | 0 |
11. | TJ Luková | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:18 | 5 | 1 | 0 |
12. | TJ Tatran Lichkov | 6 | 1 | 0 | 5 | 12:16 | 4 | 0 | 1 |
13. | TJ Sokol Helvíkovice | 6 | 1 | 0 | 5 | 10:22 | 4 | 0 | 1 |
14. | TJ Sokol Těchonín | 6 | 0 | 0 | 6 | 8:19 | 0 | 0 | 0 |