První zápas mladších záků skončil vítězstvím

TJ Luková - Sokol Boříkovice 2:1 (0:0)

30 diváků, Branky: 36. Šípek Petr, 37. Hubený Antonín - 44. Krobot Erik
Sestava: 1 Dolníček V. - 2 Doleček,  3 Dolníček, 4 Jobák, 5 Picek, 6 Patočka, 7 Štochlová, 8 Klazar, 9 Kopecký T., 10 Kříž, 11 Kopecký D.
Připraveni: 12 Hubený, 13 Dvořák, 14 Šípek, 15 Chládek

Na začátku záři jsme v rámci přípravy sehráli 2 přátelská utkání s našimi fotbalovými sousedy. Střelecky se nám proti soupeřům dařilo. Pokud, ale hodnotím hru, tak tam se musíme ve všem zlepšovat.
Luková - Rudoltice 7:2
Luková - Tatenice 12:2
První mistrovský zápas jsme sehráli doma s Boříkovicemi. Po poločase to bylo 0:0 a nebýt skvělých výkonů našeho brankáře a také trochu štěstěny , tak bychom nějaký gól určitě dostali . V druhém poločase otevřel skóre v 57.minutě domácí Šípek. Po 8 minutách bohužel soupeř vyrovnal.V hektickém utkání se domácímu Machkovi podařilo ze skrumáže před brankou hostí vstřelit v poslední minutě utkání vítězný gól. Hráli jsme proti velice kvalitnímu soupeři. Soupeř dle výkonu na hřišti by si zasloužil minimálně remízu.

Další zápasy 1.kola:
FC Jiskra 2008 A - TJ Sokol Rudoltice 5:9 (2:3)

20 diváků, Branky: 6. Pohl Michal, 19. Krejsa Ondřej, 35. Krejsa Ondřej, 50. Dzura Jakub, 51. Dzura Jakub (pen.) - 22. Rotter Adam, 30. Rotter Adam, 33. Minář Jakub, 41. Rotter Adam, 45. Minář Jakub, 47. Minář Jakub, 48. Rotter Adam, 58. Tejkl Jakub, 61. Rotter Adam
FC Jiskra 2008 B - Rokytnice v Orl.h. 9:0 (2:0)
Branky: 8. Wawrzyczek Jan, 15. Poláchová Emma, 38. Wawrzyczek Jan, 42. Poláchová Emma, 46. Dvořák Jan, 55. Wawrzyczek Jan, 57. Wawrzyczek Jan, 64. Wawrzyczek Jan, 69. Wawrzyczek Jan
TJ Sokol Tatenice - TJ Sokol Verměřovice 6:4 (3:3)
Branky: 0. Pěnička Lukáš, 0. Pěnička Lukáš, 0. Fabiánek Lukáš, 0. Pěnička Lukáš, 0. Indra František, 0. Pěnička Lukáš - 0. Pomikálek Ondřej, 0. Pomikálek Ondřej, 0. Hrdina Aleš, 0. Brožek Filip