Začalo jaro a mužstvo mužů doma podlehlo týmu z vrchních pater

13.04.2016 22:00

TJ Luková - TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 1:3 (0:1)
50 diváků, Branky: 56. Duspiva Lukáš (pen.), 90. Suchomel Josef (vl.) - 7. Šroler Daniel (pen.), 75. Bednařík Milan, Rozhodčí: Marek Matyáš. Delegát: Smejkal Zdeněk.

První jarní domácí zápas na těžkém terénu se odehrál dne 10.4. V prvních minutách nás hosté zatlačili a vytěžili pokutový kop, který proměnil Dan Šroler 0:1. Hosté byli dál v náporu, ostřelovali naši bránu a při jedné střele orazítkovali břevno. Jenže postupem doby se zhoršoval stav hřiště. Po víkendovém dešti začínal dělat problémy oběma mužstvům, stojící voda brzdila míč, v bahně se těžko běhalo. Počáteční převaha hostů se začala vytrácet, místo toho přišel boj nejen soupeřů, ale také s terénem. V druhém poločase domácí přidali na důrazu a vytěžili pokutový kop a její exekutor Lukáš Duspiva se nemýlil a bylo vyrovnáno 1:1. 76. min hosté zahrávali přímý kop po kterém při závaru před brankou šli hosté do vedení 1:2. Po obdržené brance naše mužstvo hrálo vabank a pokoušelo se o vyrovnání, ale bezvýsledně. Místo toho v samotném závěru 91. min si náš hráč ve snaze odkopnout míč do zámezí trefil parádně šibenici vlastní branky 1:3.

Další výsledky:

TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol České Heřmanice 1:3 (1:2)
60 diváků, Branky: 29. Borovička Radko - 29. Šplíchal Martin, 35. Mansfeld Pavel, 94. Pražák Roman, Rozhodčí: Diblík Martin.
TJ Dlouhoňovice - TJ Dolní Čermná 0:7 (0:0)
70 diváků, Branky: 13. Bednář Martin, 50. Pecháček Robin, 52. Bednář Martin, 58. Bednář Martin, 66. Pecháček Robin, 75. Bednář Michal, 90. Vacek Lukáš, Rozhodčí: Hejl Jan - Stolín Václav, Serbousek Petr.
TJ Sokol Dolní Třešňovec - AFK Kunvald 1:1 (1:0) Pen: 4:2
50 diváků, Branky: 39. Šilar Oldřich - 66. Kopecký Vojtěch (pen.), Rozhodčí: Šilar Pavel.
FK Jehnědí 1980 - TJ Tatran Lichkov 1:3 (0:1)
40 diváků, Branky: 86. Horák Petr - 30. Bednář Vladimír, 56. Matoulek Martin, 74. Merta Daniel, Rozhodčí: Dučák Peter. Delegát: Kopecký Václav.
Fotbal Žichlínek B - TJ Albrechtice 1:2 (1:2)
70 diváků, Branky: 17. Vondráček Jan - 11. Rek Tomáš, 18. Marek Michal, Rozhodčí: Resler Tomáš.