Derby ovládlo naše mužstvo

22.05.2016 21:54

TJ Luková - Fotbal Žichlínek B 1:0 (0:0)
150 diváků, Branky: 74. Šebrle Martin, Rozhodčí: Fiedler Radek.

Za pěkného počasí a vynikající návštěvou se odehrálo oblastní derby. První poločas měli naši hráči mírnou převahu, ale žádnou vyloženou šanci neměli. Druhý poločas nasvědčoval i diváci se připravovali na penaltový rozstřel, ale naši borci v závěru rozhodli utkání ve svůj prospěch a těsným výsledkem 1:0 zvítězili.

Fotky zde...

Další výsledky 22. kola:

TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - TJ Tatran Lichkov 3:1 (2:1)
140 diváků, Branky: 22. Honzák Tomáš, 36. Fišer Michal, 86. Fišer Michal - 31. Merta Daniel, Rozhodčí: Vrba Josef - Kolář Bohuslav, Doskočil Radim.
TJ Sokol Helvíkovice - TJ Sokol Dolní Třešňovec 5:1 (3:0)
30 diváků, Branky: 9. Flekr Jaroslav, 37. Procházka Petr, 45. Novotný Tomáš (pen.), 58. Maleček Petr, 88. Huška Vladimír - 78. Bílý Aleš, Rozhodčí: Resler Tomáš.
TJ Sokol České Heřmanice - AFK Kunvald 2:0 (0:0)
Branky: 31. Kysilka Zdeněk, 41. Ostřížek Jiří, Rozhodčí: Bidlo Pavel.
TJ Dlouhoňovice - FK Jehnědí 1980 0:2 (0:1)
80 diváků, Branky: 38. Kříž Lukáš, 74. Horák Petr, Rozhodčí: Lukes Jan - Lukes Jan, Šejna Jiří.
TJ Sokol Libchavy B - TJ Dolní Čermná 3:1 (1:0)
80 diváků, Branky: 30. Hledík Jan, 48. Karpíšek David, 53. Pinkava Martin - 90. Fišar Radek, Rozhodčí: Serbousek Petr - Pinkava Lukáš, Diblík Martin.