Dlouhoňovice - Luková 4:6 (2:1)

24.05.2015 21:37

Branky: Hynek 2, Berger, Válka - Šebrle M. 2x, Ptáček O. 2x, Kyral J, vlastní.   Rozhodčí: Krejčí.    ŽK: 2:2.    Diváci: 84.
Naši fotbalisté přivezli 3 cenné body, kdo v týdnu tipoval - Ano, přivezou tři, trefil se správně, ale začátek zápasu tomu vůbec nenasvědčoval. Začátek utkání naši hráči nezachytili, někteří si mysleli, že jsou ještě na teplákové diskotéce v Damníkově, protože po 10 minutách jsme prohrávali 2:0. Do poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl gólu, o přestávce proběhlo v kabině vymejvání hlav, ale nástup do 2. poločasu jsme také nezachytili to už jsme prohrávali 3:1. Potom se karta otočila a naši borci zabojovali a nastříleli 5 branek v 2. poločase a zvítězili hokejovým výsledkem 6:4. Pan rozhodčí se také činil na soupeře nařídil 2 pokutové kopy, které jsme proměnili a na naši bránu jeden.