Luková - Klášterec n. O. 5:3

13.06.2015 20:58

Branky: Šebrle M. 3x, Duspiva L. 2x      Diváků: 50

Poslední kolo jarní části nabídlo gólovou úrodu. Počasí bylo aprílové a zápas se tomu podobal. Domácí ze začátku utkání gólem se ujali vedení a hosté v zápětí vyrovnali. Martin Šebrle hlavou zvyšoval na 2:1 a hosté v zápětí vyrovnali na 2:2, když si každý myslel, že tento výsledek vydrží do poločasu naše mužstvo zabralo a za pouhých 7 min. před koncem poločasu zvýšilo na 4:2 exekutor obou branek byl kapitán mužstva Martin Šebrle, který
završil hattrick a to nás do poločasu podržel brankář, který za stavu 1:1 chytil penaltu. Druhou půli nezachytili hosté a Lukáš Duspiva svým druhým gólem, krásným lobem zvýšoval na 5:2. Hosté kousali a snížili na 5:3 a náš tým tlačili do závěrečných minut, aby zápas zdramatizovali. Naši borci si výsledek pohlídali a mohli se se sezónou rozloučit s vítězstvím a slavit na rozlučce se sezónou. Na podzim se můžeme těšit na nový ročník a na další zajímavé zápasy.

Fotogalerie: Luková - Klášterec n. O. 5:3