Mladší žáci doma za tři body
TJ Luková - TJ Spartak Brandýs n. Orlicí 12:0 (6:0)
25 diváků
Střelci: 2. Hejlová Šárka, 3. Hejlová Šárka, 8. Jobák Adam, 28. Barta Filip, 29. Barta Filip, 34. Dolníček Ondřej, 37. Dolníček Ondřej, 46. Barta Filip, 51. Kopal Matyas, 57. Šípek Petr, 60. Kopecký Dominik, 66. Doleček Tadeáš
Statistiky:
Tělovýchovná jednota Luková
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Kopecký Dominik | |||
2 | O | Doleček Tadeáš | |||
3 | Z | Dolníček Ondřej | |||
4 | Ú | Jobák Adam | |||
5 | Ú | Picek Michal | |||
6 | O | Patočka Roman | |||
7 | Z | Hejlová Šárka | |||
9 | O | Kopecký Tomáš | |||
10 | Z | Šípek Petr [K] | |||
11 | Ú | Barta Filip | |||
12 | O | Machka Jonáš | |||
Náhradníci | |||||
13 | Ú | Kopal Matyas |
Tělovýchovná jednota Spartak Brandýs nad Orlicí, z.s.
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Juřica Tomáš [K] | |||
2 | Z | Hamouz Kristián | |||
3 | O | Suchánek Jiří | |||
4 | Z | Jebousek Mirek | |||
5 | O | Michalec Daniel | |||
6 | Z | Hyhlík Jakub | |||
7 | Z | Pávek Tomáš | |||
8 | Z | Šilar Petr | |||
9 | Z | Klapal Patrik | |||
10 | O | Kopecký Matyáš | |||
11 | O | Pražák Jakub | |||
Náhradníci | |||||
12 | Z | Lajza Šimon | |||
13 | Z | Škop Dominik | |||
14 | O | Držmíšek Milan | |||
15 | Z | Zvalená Amálie | |||
16 | Ú | Zeman Vít | |||
17 | Z | Škeříková Karolína | |||
18 | O | Frydrych Michal |
Další výsledky 19. kola:
TJ SOKOL TATENICE - TJ Sokol Verměřovice 3:0 (2:0)
FO Lanškroun B - Sokol Boříkovice 2:1 (2:0)
TJ Sokol Rudoltice - TJ Dlouhoňovice 21:0 (11:0)
Tabulka:
# | Klub | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Luková | 17 | 17 | 0 | 1 | 125:19 | 50 | 1 | 0 |
2. | FC Jiskra 2008 A | 16 | 16 | 0 | 1 | 106:20 | 47 | 1 | 0 |
3. | TJ Jablonné nad Orlicí | 16 | 12 | 0 | 4 | 77:32 | 36 | 0 | 0 |
4. | TJ Sokol Rudoltice | 16 | 11 | 0 | 5 | 112:47 | 33 | 0 | 0 |
5. | TJ SOKOL TATENICE | 17 | 11 | 0 | 8 | 46:55 | 32 | 2 | 1 |
6. | FC Jiskra 2008 B | 16 | 9 | 0 | 7 | 47:59 | 27 | 1 | 1 |
7. | Sokol Boříkovice | 17 | 7 | 0 | 10 | 52:57 | 21 | 0 | 0 |
8. | FO Lanškroun B | 17 | 6 | 0 | 12 | 29:54 | 17 | 2 | 1 |
9. | Řetová/Sloupnice | 16 | 5 | 0 | 11 | 32:44 | 16 | 1 | 2 |
10. | TJ Sokol Verměřovice | 16 | 3 | 0 | 14 | 34:60 | 12 | 0 | 3 |
11. | TJ Spartak Brandýs n. Orlicí | 17 | 4 | 0 | 13 | 22:104 | 11 | 1 | 0 |
12. | TJ Dlouhoňovice | 17 | 1 | 0 | 16 | 18:149 | 4 | 0 | 1 |
Diskuse
Nebyly nalezeny žádné příspěvky.