Naše mužstvo potrápilo lídra soutěže

08.11.2015 22:11

TJ Luková - TJ Sokol České Heřmanice 1:2 (0:1)
50 diváků, Branky: 77. Šebrle Martin - 3. Pytlík David, 53. Šrut David, Rozhodčí: Hejl Jan.
Poslední podzimní kolo soutěže se hrálo za pěkného a s podivem na listopad i teplého počasí. Hosté na naše mužstvo hned od prvních minut vlétlo a naše borce pořádně mačkalo a touto aktivitou jsme byli zatlačeni ke své bráně. Přibývajícím tlakem se hosté ujali vedení, které jim vydrželo do konce prvního poločasu. Ve druhém poločasu hosté zvýšili vedení na 2:0. Hosté postupem času přistoupili na naši hru a naše mužstvo se začalo prosazovat. Po pěkné akci, šel sám na brankáře hostí náš kapitán M. Šebrle a snížil vedení hostů o jeden gól, stav byl 1:2. Závěr zápasu patřil našemu mužstvu, které neproměnilo dvě obrovské šance v posledních minutách. Škoda naše mužstvo tak lídra soutěže pořádně potrápilo, ale na vytoužené body to ovšem zase nestačilo.

Další výsledky:

FK Jehnědí 1980 - TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 0:3 (0:2)
70 diváků, Branky: 33. Bartoš Jan, 42. Bříza Jakub (pen.), 80. Samiec Marek, Rozhodčí: Lukes Jan.
Fotbal Žichlínek B - TJ Dolní Čermná 3:3 (2:2) Pen: 3:4
115 diváků, Branky: 9. Miko Stanislav, 18. Štarman Michal, 76. Smola Vojtěch - 12. Hyhlík Daniel (pen.), 31. Pecháček Robin, 90. Nastoupil Petr, Rozhodčí: Langr Filip.
TJ Sokol Libchavy B - TJ Sokol Helvíkovice 6:1 (5:0)
45 diváků, Branky: 5. Dostál Ivan, 8. Pavlák Petr, 12. Pavlák Petr, 40. Pavlák Petr, 43. Pavlák Petr, 62. Dostál Ivan - 82. Novotný Tomáš, Rozhodčí: Najman Richard.
TJ Sokol Dolní Třešňovec - TJ Tatran Lichkov 2:1 (1:1)
20 diváků, Branky: 11. Šilar Oldřich, 0. Jedlinský Miroslav - 19. Merta Daniel, Rozhodčí: Formánek Daniel.
AFK Kunvald - TJ Albrechtice 2:1 (1:1)
50 diváků, Branky: 8. Celer Jan, 56. Celer Jan - 4. Dostál Radek, Rozhodčí: Ropek Stanislav - Najman Richard, Kolář Bohuslav.