Naše mužstvo předvedlo dobrou hru, ale všechny body si odvážejí hosté

11.10.2015 22:27

TJ Luková - FK Jehnědí 1980 1:2 (1:1)
30 diváků, Branky: 38. Ptáček Ondřej - 8. Najman Aleš, 90. Fišer Daniel, Rozhodčí: Kerhát Patrik.

V chladném nedělním odpoledne jsme přivítali vedoucí mužstvo soutěže. Začátek utkání naši borci zaspali a hned od začátku prohrávali 1:0. Naši hru vyrovnali a dokázali do poločasu vyrovnat Ondrou Ptáčkem, který dokázal Volosův centr usměrnit obvázanou hlavou do soupeřovy branky. Před tím byl ošetřován po střetu ze soupeřem a hlava mu byla zafáčována a pokračoval ve hře. Druhý poločas nás soupeř zatlačil a zahrával několik nebezpečných přímých kopů a vše vyvrcholilo správně nařízenou penaltou, kterou náš brankář chytil! Tím nastartoval naše hráče k lepší bojovnosti a hře. Začaly soupeře přehrávat a vytvořili si několik slibných příležitostí, ty největší skončili na břevně nebo nad bránou. Soupeř hrozil rychlými brejky a když se diváci připravovali na závěrečný penaltový rozstřel, hosté v 90. min. udeřili, se štěstím po několika tečí míč doputoval do naší sítě a bylo rozhodnuto. Naši hráči si zaslouží velkou pochvalu za dobrou hru a bojovnost, ale bohužel fotbal je někdy takhle krutý.

Další výsledky:
TJ Sokol Libchavy B - TJ Dlouhoňovice 8:1 (5:0)
45 diváků, Branky: 4. Hájek David, 12. Kovář Jiří, 21. Hájek David, 23. Kovář Jiří (pen.), 34. Dostál Ivan, 47. Dostál Ivan, 59. Hájek David, 79. Honz Pavel - 71. Musil Miroslav, Rozhodčí: Zuzík Oldřich.
TJ Sokol České Heřmanice - TJ Sokol Dolní Třešňovec 2:0 (1:0)
60 diváků, Branky: 38. Mansfeld Pavel, 65. Mansfeld Pavel (pen.), Rozhodčí: Řehák Jaroslav.
TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - TJ Albrechtice 2:1 (0:0)
91 diváků, Branky: 87. Nekoranec Šimon, 89. Fišer Michal - 87. Kollert David, Rozhodčí: Formánek Daniel - Habrda Miroslav, Palán Jan.
TJ Sokol Helvíkovice - Fotbal Žichlínek B 3:1 (2:0)
Branky: 12. Maleček David, 13. Maleček David, 53. Kolman Lukáš - 62. Suchomel Jan, Rozhodčí: Šejna Jiří.
TJ Dolní Čermná - TJ Tatran Lichkov 1:0 (1:0)
60 diváků, Branky: 31. Marek Leoš, Rozhodčí: Beneš Petr - Doskočil Radim, Fiedler Radek.