Prohra, která bolí

15.08.2016 21:08

Za pěkného fotbalového počasí nezačalo naše mužstvo vůbec špatně a předvádělo solidní výkon a mohlo jít v prvním poločase do vedení, šance na to byli. Hosté v druhém poločase 20 min. před koncem zahrozili dlouhým autem do pokutového území, který hlavou uklidil do naší brány Moudrý Roman a bylo to 1:0 pro hosty a náš soupeř ožil. Naši hráči otevřeli hru a hosté se dostávali do brejkových situací. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale bylo to bezzubé. Proto si soupeř odvezl všechny tři body.

Co napsal náš soupeř o zápase:

Na první zápas sezóny 2016-2017 jsme se vydali na hřiště do Lukové. V prvním poločase měli jasně navrch domácí. Byli u balonu rychleji než my, v soubojích byli většinou důraznější a dlouhými nákopy za obranu si vytvářeli dostatek slibných akcí, ze kterých se jim však podařilo proměnit pouze jednu, ovšem zakončující hráč byl již v ofsidovém postavení a tak tento gól nebyl platný. Poločas jsme tak spíše ubránili 0:0. Ve druhém poločase se hra začala postupně vyrovnávat a i naši útočící hráči se dostali před soupeřovu bránu. Jedné takové situace využil v 73. minutě Roman Moudrý, který ve vápně šikovně hlavou tečoval centr a gólman nedokázal zareagovat. Několik minut poté Roman vybojoval na soupeřově polovině balón a překonal stopéra Lukové a šel sám na gólmana. Lob se mu nepovedl a tak míč skončil místo v síti v gólmanově náruči. Hosté se snažili hrát dopředu a vyrovnat. Vytvořili si ještě několik příležitostí včetně nepřímého kopu zhruba v úrovni penalty, ale naštěstí pro nás žádnou neproměnili. Více na https://afkkunvald.webnode.cz/news/v-prvnim-zapase-sezony-se-nam-podarilo-ziskat-3-body/

TJ Luková - AFK Kunvald 0:1 (0:0)
70 diváků, Branky: 73. Moudrý Roman, Rozhodčí: Šejna Jiří.
Sestava: 1 Kyral - 11 Petruň,  3 Ptáček R., 9 Ptáček O., 8 Šebrle, 5 Štochl, 6 Klusoň, 10 Volos, 4 Vondráček, 15 Popelář, 13 Krejsar
Připraveni: 7 Kamaryt, 16 Suchomel, 12 Finger, 14 Burian
Střídání: 45´ Kamaryt za Krejsara, 75´ Finger za Štochla, 81´ Burian za Ptáčka O.
Karty: 68´ Kamaryt→žlutá
Další zápasy 1. kola:
FK Jehnědí 1980 - TJ Sokol Libchavy B 4:2 (2:2)
60 diváků, Branky: 20. Neugebauer Tomáš, 23. Lučan Jan, 50. Pilař Matěj, 86. Kříž Lukáš - 30. Blažek Jaroslav, 45. Blažek Jaroslav (pen.), Rozhodčí: Kerhát Patrik.
FK Kerhartice - TJ Albrechtice 0:3 (0:2)
30 diváků, Branky: 6. Faltus Roman, 11. Faltus Roman, 85. Faltus Roman, Rozhodčí: Formánek Daniel - Šilar Pavel, Habrda Miroslav.
TJ Tatran Lichkov - TJ Sokol Dolní Třešňovec 4:1 (2:0)
80 diváků, Branky: 29. Novák Miroslav (vl.), 40. Merta Daniel, 51. Vyšohlíd Egon, 81. Matoulek Martin - 74. Bílý Aleš (pen.), Rozhodčí: Vrba Josef. Delegát: Smejkal Zdeněk.
TJ Sokol Helvíkovice - Fotbal Žichlínek B 3:7 (0:5)
40 diváků, Branky: 60. Maleček Petr, 65. Maleček Petr, 70. Maleček Petr - 19. Ptáček Jakub, 34. Ptáček Jakub, 37. Kuběnka Filip, 41. Stasiowski Ondřej, 44. Kuběnka Filip, 62. Bohuněk Tomáš, 85. Zuch Radim, Rozhodčí: Fiedler Radek.