Turnaj Sruby + hodnocení

11.10.2015 21:01

Neděle 4. 10. 2015 09:00

Sestava:Doleček, Dolníček Ondřej, Dolníček Viktor, Klazar Miloš, Kopecký Dominik, Kopecký Tomáš, Jobák , Patočka , Picek , Hejlová .
Na tomto turnaji začal hrát za Lukovou další nový hráč Miloš Klazar. V prvním zápase se rozkoukával a učil se, kde a jak má hrát. V dalších dvou zápasech se už zlepšoval a bylo to na jeho hře znát. Dokonce si připsal jednu gólovou nahrávku. Pokud bude pravidelně trénovat a jezdit s námi na turnaje, tak bude na jaře Miloš velice platným hráčem pro náš tým. V prvním zápase se Sruby jsme po poločase prohrávali 0:1, ale ve druhém poločase jsme zvedli hlavu a otočili zápas v náš prospěch. Honza Motl dal v tomto zápase 3 góly. S naším obvyklým soupeřem Tatenicemi, to bylo po poločase 2:2, ale v druhé půli byli naši hráči produktivnější v zakončování akcí. Adam Jobák dal v tomto zápase po pěkných nahrávkách od Šárky Hejlové 4 góly. Se Žamberkem jsme v prvním poločase hráli 2:2. Potom nás soupeř svou hrou přehrával a zaslouženě zvítězil 5:2. Hráči Žamberka byli u většiny míčů dříve než naši hráči a v osobních soubojích byli agresivnější. I přesto si naši hráči vytvořili mnoho brankových příležitostí, ale nepodařilo se jim je proměnit. Je to zatím naše první prohra na podzim.
Na tomto turnaji se mi nejlépe líbila hra Tadeáše Dolečka, který častokrát z obrany vyrážel dopředu s míčem a přesnou nahrávkou podporoval naše útočníky.
P.Šípek

Sruby / Dobříkov - Luková 1:4
Tatenice - Žamberk 5:3 (0:0)
Branky: 1. Pěnička Lukáš, 2. Pěnička Lukáš, 3. Pěnička Lukáš, 4. Pěnička Lukáš, 5. Fabiánek Lukáš - 6. Václavek Martin, 7. Brebis Aleš, 8.
Martinek Roman
Sruby / Dobříkov - Žamberk 0:9 (0:4)
Branky: 2. Martinek Roman, 4. Kos Robin, 6. Marek Richard, 7. Suchodol Štěpán, 16. Brebis Aleš, 18. Konečný Alex, 22. Nýdl Matouš, 23. Václavek
Martin, 25. Kuklík Jakub
Tatenice - Luková 2:7 (2:2)
Branky: 1. Pěnička Lukáš, 2. Pěnička Lukáš - 3. Motl Jan, 4. Motl Jan, 5. Jobák Adam, 6. Jobák Adam, 7. Jobák Adam, 8. Jobák Adam, 9. Dolníček