Vondráček našemu mužstvu nasázel čtyři góly

04.10.2015 21:47

Neděle 4. 10. 2015 16:00
Fotbal Žichlínek B - TJ Luková 4:3 (3:1)
170 diváků, Branky: 12. Vondráček Jan, 40. Vondráček Jan (pen.), 42. Vondráček Jan, 55. Vondráček Jan - 3. Prokop Michal, 50. Kyral Jiří, 56. Ptáček Ondřej, Rozhodčí: Serbousek Petr.

V sousedském derby dvou týmů z dolní poloviny tabulky slibovalo zajímavý fotbal, který se také za pěkného počasí hrál. Na utkání se přišlo podívat 170 diváků, který domácí tým hnal za vítězstvím. Naše mužstvo začalo dobře a v 3. minutě vedlo, gól vstřelil Prokop Michal, krerý v 10. minutě pro zranění musel hřiště opustit. Potom začal úřadovat domácí Jan Vondráček, který do poločasu nastřílel čistý hatrick. Góly po sólovém úniku, z penalty po herecké etudě domácího hráče a z přímého kopu. Naši hráči soupeře zatlačili a snížili na rozdíl jedné branky, ale to Vondráček z přímého kopu zvyšoval svým čtvrtým gólem na 4:2. Naši borci zabojovali a vzápětí snížili na rozdíl jedné branky a dokonce pár minut před koncem vyrovnali, ale pro údajný ofsajd odmávaný domácím pomezním gól nebyl uznán. Domácí mohli slavit vítězství, naši hráči podali solidní výkon, ale bohužel se nechali zbytečně unést slabým výkonem pana rozhodčího což naši hru ovlivnilo.

Další zápasy:

TJ Dolní Čermná - TJ Sokol Libchavy B 4:1 (3:0)
80 diváků, Branky: 2. Nastoupil Petr, 22. Novák Vlastimil, 44. Marek Leoš, 89. Bednář Martin - 71. Vídeňský Daniel, Rozhodčí: Formánek Daniel - Habrda Miroslav, Palán Jan.
TJ Tatran Lichkov - TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 3:2 (1:1)
100 diváků, Branky: 22. Matoulek Martin, 50. Gerža Lukáš, 70. Bula Vladimír - 15. Bartoš Jan, 80. Bříza Jakub, Rozhodčí: Kolář Bohuslav.
AFK Kunvald - TJ Sokol České Heřmanice 2:3 (1:0)
60 diváků, Branky: 36. Moudrý Roman, 58. Bílek Václav - 73. Novotný Pavel, 84. Šplíchal Martin, 90. Šrut David, Rozhodčí: Lukes Jan - Lukes Jan, Friml Jakub.
TJ Sokol Dolní Třešňovec - TJ Sokol Helvíkovice 1:4 (1:1)
30 diváků, Branky: 11. Dorazil Tomáš, 64. Novák Miroslav (vl.) - 6. Kolman Lukáš, 48. Maleček David, 62. Maleček David, Rozhodčí: Habrda Miroslav.
FK Jehnědí 1980 - TJ Dlouhoňovice 4:0 (2:0)
70 diváků, Branky: 4. Šeda František, 42. Horák Petr, 47. Horák Petr, 80. Zastoupil Marek, Rozhodčí: Diblík Martin.