Žáci byli v derby uspěšní
TJ Luková - TJ Sokol Tatenice 2:1 (0:0)
40 diváků, Rozhodčí: Jílková Barbora
Střelci: 55. Hejlová Šárka, 70. Šípek Petr - 60. Skala Petr
Statistiky:
TJ Sokol Tatenice
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Heger Tadeáš | |||
14 | N | Stryja Daniel | |||
3 | N | Chládek Luboš | |||
4 | N | Indra František | |||
5 | N | Gildain Tomáš | |||
2 | N | Pavlíček Felix | |||
7 | N | Michal Radim | |||
8 | N | Prokop Lukáš | |||
9 | N | Skala Petr | |||
10 | N | Pěnička Lukáš [K] | |||
11 | N | Vaňourek Jiří | |||
Náhradníci | |||||
12 | N | Filipi Jiří | |||
13 | N | Kuttich Petr | |||
6 | N | Fabiánek Lukáš |
TJ Luková
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Kopecký Dominik | |||
2 | O | Doleček Tadeáš | |||
3 | Z | Dolníček Ondřej | |||
5 | Ú | Mandaus Pavel | |||
6 | O | Patočka Roman | |||
7 | Z | Hejlová Šárka | |||
8 | Ú | Jobák Adam | |||
9 | O | Kopecký Tomáš | |||
10 | Z | Šípek Petr [K] | |||
11 | Ú | Barta Filip | |||
12 | O | Machka Jonáš | |||
Náhradníci | |||||
13 | Ú | Kopal Matyas |
Další výsledky 3. kola:
TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Sruby 2:1 (1:0)
TJ Semanín - FO Lanškroun 0:2 (0:1)
Brandýs n. Ol. / Kerhartice - Vraclav / Zámrsk 0:8 (0:3)
Řetová / Sloupnice - TJ Sokol Rudoltice 5:4 (2:2) Pen: 4:3
Tabulka:
# | Klub | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FO Lanškroun | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:0 | 6 | 0 | 0 |
2. | TJ Jablonné nad Orlicí | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 | 0 | 0 |
3. | TJ Luková | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | 0 | 0 |
4. | Řetová / Sloupnice | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:9 | 5 | 1 | 0 |
5. | TJ Sokol Rudoltice | 3 | 1 | 0 | 2 | 21:9 | 4 | 0 | 1 |
6. | TJ Sokol Sruby | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 | 0 | 0 |
7. | TJ Semanín | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:9 | 2 | 1 | 0 |
8. | TJ Sokol Tatenice | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | 1 | 0 | 1 |
9. | Vraclav / Zámrsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | 0 | 0 |
10. | Brandýs n. Ol. / Kerhartice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:15 | 0 | 0 | 0 |
Diskuse
Nebyly nalezeny žádné příspěvky.