Žáci doma zvítězili
TJ Luková - TJ Jablonné nad Orlicí 2:1 (1:1)
35 diváků
Střelci: 11. Šípek Petr, 68. Dolníček Ondřej - 35. Hrdina Tomáš
Statistiky:¨
Tělovýchovná jednota Luková
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Kopecký Dominik | |||
2 | O | Doleček Tadeáš | |||
3 | Z | Dolníček Ondřej | |||
4 | Ú | Jobák Adam | |||
5 | Ú | Picek Michal | |||
6 | O | Patočka Roman | |||
7 | Z | Hejlová Šárka | |||
8 | Ú | Mandaus Pavel | |||
9 | O | Kopecký Tomáš | |||
10 | Z | Šípek Petr [K] | |||
11 | Ú | Barta Filip | |||
Náhradníci | |||||
12 | O | Machka Jonáš | |||
13 | Ú | Kopal Matyas |
Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí, z.s.
# | P | Jméno | ŽK | ČK | |
---|---|---|---|---|---|
1 | B | Jáneš Vojta | |||
2 | N | Fogl Radek | |||
3 | N | Čáp Jan | |||
4 | N | Chmelo Jaromír | |||
5 | N | Hrdina Tomáš | |||
6 | N | Kyllar Šimon | |||
7 | N | Dušek Petr | |||
8 | N | Tlachač Marek | |||
9 | N | Brandejs Josef | |||
10 | N | Tomeš Tobias | |||
11 | N | Machačný Dominik | |||
Náhradníci | |||||
12 | N | Kyllar David | |||
13 | N | Appl Antonín | |||
14 | N | Žofka Ondřej | |||
15 | N | Černohous Václav | |||
16 | N | Kubelka Matěj [K] |
Další výsledky 23. kola:
TJ SOKOL TATENICE - TJ Dlouhoňovice 8:0 (4:0)
FC Jiskra 2008 B - FO Lanškroun B 0:9 (0:3)
TJ Sokol Verměřovice - Sokol Boříkovice 7:2 (3:1)
TJ Spartak Brandýs n. Orlicí - FC Jiskra 2008 A 0:6 (0:3)
Řetová/Sloupnice - TJ Sokol Rudoltice 4:5 (2:4) Pen: 0:1
Tabulka:
# | Klub | Z | V | R | P | S | B | P+ | P- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Luková | 21 | 21 | 0 | 1 | 142:22 | 61 | 2 | 0 |
2. | FC Jiskra 2008 A | 21 | 20 | 0 | 2 | 124:23 | 59 | 2 | 1 |
3. | TJ Jablonné nad Orlicí | 21 | 14 | 0 | 7 | 90:46 | 42 | 0 | 0 |
4. | TJ Sokol Rudoltice | 20 | 13 | 0 | 7 | 125:59 | 38 | 1 | 0 |
5. | TJ SOKOL TATENICE | 21 | 13 | 0 | 10 | 63:63 | 38 | 2 | 1 |
6. | FC Jiskra 2008 B | 21 | 12 | 0 | 9 | 63:78 | 36 | 1 | 1 |
7. | Sokol Boříkovice | 21 | 9 | 0 | 12 | 61:70 | 27 | 0 | 0 |
8. | FO Lanškroun B | 21 | 9 | 0 | 13 | 52:62 | 26 | 2 | 1 |
9. | Řetová/Sloupnice | 21 | 6 | 0 | 15 | 54:58 | 21 | 1 | 4 |
10. | TJ Sokol Verměřovice | 20 | 6 | 0 | 15 | 50:73 | 21 | 0 | 3 |
11. | TJ Spartak Brandýs n. Orlicí | 21 | 4 | 0 | 17 | 27:130 | 11 | 1 | 0 |
12. | TJ Dlouhoňovice | 21 | 1 | 0 | 20 | 21:188 | 4 | 0 | 1 |
Diskuse
Nebyly nalezeny žádné příspěvky.