Odehrané zápasy 2018/2019

17. Kolo
AFK Kunvald - TJ Luková 3:2 (2:1)
45 diváků, Rozhodčí: Pecza Aleš
Střelci: 33. Mihulka Michal, 46. Mihulka Michal, 57. Lakomý Jan - 1. Kyral Jiří, 34. Nguyen David
17. Kolo
TJ Luková - TJ Sokol Tatenice B 4:2 (3:1)
70 diváků, Rozhodčí: Šilar Pavel.
Střelci: 7. Kyral Jiří, 37. Kyral Jiří, 45. Kyral Jiří (pen.), 55. Volos Sergej - 12. Polička Martin (pen.), 57. Polička Martin (pen.)
16. Kolo
Fotbal Žichlínek B - TJ Luková 0:1 (0:1)
100 diváků, Rozhodčí: Lebeda Tomáš.
Střelci: 13. Šebrle Martin
15. Kolo
TJ Luková - FK Mistrovice 2:0 (1:0)
120 diváků, Rozhodčí: Hejl Jan - Ilnytska Marta, Stolín Václav.
Střelci: 20. Šebrle Martin, 66. Zeinert Tomáš
14. Kolo
FK Česká Třebová B - TJ Luková 9:2 (3:1)
80 diváků, Rozhodčí: Lebeda Tomáš
Střelci: 17. Hurt Ondřej, 20. Rufer Daniel (pen.), 29. Mitlener Jakub, 48. Ezr Oldřich, 53. Rufer Daniel (pen.), 64. Hudač Martin, 71. Hudač Martin, 73. Ezr Oldřich, 83. Abt Filip (pen.) - 22. Ptáček Richard, 55. Motyčka Luboš
13. Kolo
TJ Luková - TJ Sokol Rudoltice B 5:0 (1:0)
100 diváků, Rozhodčí: Diblík Martin
Střelci: 42. Volos Sergej, 50. Šebrle Martin, 87. Šebrle Martin, 89. Suchomel Josef, 90. Kyral Jiří
12. Kolo
Sokol Boříkovice - TJ Luková 3:2 (0:1)
100 diváků, Rozhodčí: Stolín Václav.
Střelci: 80. Štencl Roman, 83. Borovička Erik, 82. Saňák Jan - 14. Finger Vojtěch, 75. Zeinert Tomáš
11. Kolo
TJ Sokol Helvíkovice - TJ Luková 6:1 (2:1)
60 diváků, Rozhodčí: Hejl Jan.
Střelci: 12. Menzel Milan, 31. Ulvr Martin, 48. Menzel Milan, 61. Pešek Leoš, 66. Menzel Milan, 88. Chrástecký Zdeněk - 38. Finger Radek
10. Kolo
TJ Luková - TJ Sokol Dolní Třešňovec 0:3 (0:2)
100 diváků, Rozhodčí: Stolín Václav
Střelci: 17. Štarman Michal, 44. Štarman Michal, 65. Štarman Michal
9. Kolo
FK Kerhartice - TJ Luková 3:0 (1:0)
90 diváků, Rozhodčí: Dučák Peter.
Střelci: 16. Hanus Matěj, 48. Kaplan Daniel, 50. Poláček Jakub
8. Kolo
TJ Luková - TJ Tatran Lichkov 2:4 (2:1)
120 diváků, Rozhodčí: Serbousek Petr - Jelínek Jiří.
Střelci: 15. Šebrle Martin, 21. Zeinert Tomáš - 32. Faltus Vojtěch, 63. Faltus Vojtěch, 66. Matoulek Jan, 84. Faltus Vojtěch
7. Kolo
TJ Luková - AFK Kunvald 1:2 (1:0) Pen: 4:5
50 diváků, Rozhodčí: Habrda Miroslav.
Střelci: 22. Šebrle Martin - 54. Preclík Jakub
6. Kolo
TJ Sokol Tatenice B - TJ Luková 5:0 (3:0)
150 diváků,Rozhodčí: Serbousek Petr.
Střelci: 4. Polička Martin, 5. Polička Martin, 44. Jednoróg Erik, 49. Brejša Vojtěch, 59. Glocar Radim
5. Kolo
TJ Luková - Fotbal Žichlínek B 1:3 (1:1)
200 diváků, Rozhodčí: Stolín Václav - Hejl Jan.
Střelci: 30. Šebrle Martin - 33. Boščík Matěj, 57. Hrabáček Radek, 89. Vondráček Jan
4. Kolo
FK Mistrovice - TJ Luková 5:0 (3:0)
50 diváků, Rozhodčí: Šimko Petr.
Střelci: 2. Richter Vítek, 25. Stejskal Dominik, 29. Novotný David, 53. Richter Vítek, 76. Doleček Jan
3. Kolo
TJ Luková - FK Česká Třebová B 2:5 (0:3)
70 diváků, Rozhodčí: Šejna Jiří
Střelci: 64. Petruň Lukáš, 76. Zeinert Tomáš - 14. Pachl Jakub, 17. Mitlener Jakub, 32. Hudač Martin, 63. Švec Pavel (pen.), 80. Mitlener Jakub
2. Kolo
TJ Sokol Rudoltice B - TJ Luková 3:0 (2:0)
50 diváků, Rozhodčí: Šilar Pavel.
Střelci: 43. Tipelt Lukáš, 45. Juda Lukáš, 90. Loskot Zdeněk
1. Kolo
TJ Luková - Sokol Boříkovice 0:2 (0:0)
100 diváků, Rozhodčí: Serbousek Petr.
Střelci: 55. Štencl Roman, 87. Borovička Erik